Hľadáte darček pre zákazníkov alebo vašich blízkych? Pri rôznych príležitostiach sú vhodným darčekom zapaľovače. Môžete ich zabaliť ako prekvapenie k narodeninám, zapaľovače s logom využijete ako reklamné predmety.

Zapaľovače patria k predmetom, ktoré využije takmer každý. Pomôžu pri táborení v prírode, zapaľovaní sporákov, sviečok a sú nevyhnutnou potrebou každého fajčiara. Pri ich používaní iste oceníte spoľahlivosť, dlhú výdrž a vítaný je aj štýlový dizajn. Zapaľovač sa tak môže stať jedinečným doplnkom k vášmu outfitu.

Elektrické zapaľovače s nabíjaním

Každému, kto používa bežné plynové zapaľovače, sa už stalo, že sa mu v nich minul plyn alebo benzín. Na podobné problémy môžete pokojne zabudnúť, ak si vyberiete elektrické zapaľovače s USB nabíjaním.

Pri zapaľovaní dôjde k výboju elektrického prúdu, bez problémov ním zapálite knôt na sviečke, papier alebo iný materiál. Elektrické zapaľovače s USB nabíjaním oceníte aj pri silnom vetre alebo v daždi — ani v takomto počasí ich schopnosti nesklamú. Dotykové elektrické zapaľovače z našej ponuky majú aj pri častom používaní výdrž batérie 4 – 7 dní. Batériu opäť dobyjete už behom 2 hodín a zapaľovač je znovu pripravený na použitie.

Zvoľte svoj dizajn

Či už vyberáte zapaľovače pre seba, chcete ich podarovať alebo hľadáte vhodné reklamné predmety, záleží aj na dizajne. Elektrické zapaľovače si môžete vybrať v rôznom farebnom prevedení, jednotlivé modely sa líšia tiež tvarom. Všetky zapaľovače z našej ponuky však majú jedno spoločné — vybrali sme pre vás len kvalitné produkty od overených výrobcov. Môžete sa tak plne spoľahnúť na to, že vám budú dlho spoľahlivo slúžiť. Na vašu spokojnosť myslíme aj pri balení: dotykové elektrické zapaľovače sú dodávané v elegantnej krabičke.

Dotykové elektrické zapaľovače s logom

Jedinečný vzhľad a štýl dodá každému zapaľovaču logo. Ste fanúšikom rýchlych áut? Potom vás iste zaujmú zapaľovače s logom známych značiek. Navrhnúť si môžete aj vlastný produkt. Ak máte záujem o zapaľovače s vlastným logom, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom niektorého z našich kontaktov. Radi vyhovieme vašim požiadavkám a vyrobíme pre vás produkty na mieru podľa vášho želania.